SREBRO ZA OGNJENA LUKIĆA NA ,,TROFEJU BEOGRADA“!

Ognjen Lukić

Ognjen Lukić, kik-bokser porijeklom iz Bratunca, nastavlja da niže izuzetne rezultate ove godine! On je juče došao do srebrnog odličja na ,,Trofeju Beograda“ u kategoriji do 79 kilograma, disciplina Kick Light. Takmičar kik-boks kluba ,,Petros“ je savladao dvojicu rivala, a u finalnoj borbi je izgubio u završnih 10 sekundi. Ovaj turnir je jedan od najjačih i okupio je oko 300 boraca  iz 60 klubova. Učestvovali su i kik-bokseri iz Moldavije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Sjeverne Makedonije.

Ognjenov klub ,,Petros“ iz Beograda osvojio je još 9 medalja (6 zlatnih, 3 bronzane), uz njegovo srebro. Timski je sa 10 takmičara osvojeno isto toliko medalja. To ih je svrstalo na treće mjesto ekipnog plasmana, kada su zbrojani rezultati.

Podsjećamo da je Ognjen Lukić već postao šampion Srbije u ,,Kombat Savateu“ i vicešampion u ,,Assaut Savateu“.