Raspored utakmica na XXI Novogodišnjem turniru u malom fudbalu “Bratunac 2017“

Donosimo vam raspored utakmica na XXI Novogodišnjem turniru u malom fudbalu “Bratunac 2017“.

A GRUPA :

  1. „ CILj„ Bratunac
  2. FK „ BRATSTVO „ Bratunac
  3. „ LA VITA „ Bijeljina
  4. „ KOP „ Valjevo

B GRUPA :

  1.  Kafe „ KOSTA „ Bratunac
  2.  FK „ GUBER „ Srebrenica
  3. „ LO 2018 „ Loznica
  4. „ VODOVOD „ Bratunac

C GRUPA :

  1. „ ZARIĆ „ Bajina Bašta
  2. „ PEKAM – KOLOSEUM „ Bratunac
  3. „ TRB „ Bratunac
  4. „ AZBUKOVICA „ LjubovijaRASPORED TAKMIČENjA :Ponedjeljak 22.01.2018.
    17:00 FK „ BRATSTVO „ Bratunac – „ KOP „ Valjevo
    17:45 Kafe „ KOSTA „ Bratunac – FK „ GUBER „ Srebrenica
    18:30 „ LO 2018 „ Loznica – „ VODOVOD „ Bratunac
    19:15 „ TRB „ Bratunac – „ AZBUKOVICA „ Ljubovija
    20:00 „ LA VITA „ Bijeljina – „ KOP „ Valjevo
    20:45 „ ZARIĆ „ Bajina Bašta – „ PEKAM – KOLOSEUM „ Bratunac

    Utorak 23.01.2018.
    17:00 „ VODOVOD „ Bratunac – FK „ GUBER „ Srebrenica
    17:45 Kafe „ KOSTA „ Bratunac – „ LO 2018 „ Loznica
    18:30 „ CILj „ Bratunac – „ KOP „ Valjevo
    19:15 „ PEKAM – KOLOSEUM „ Bratunac – „ AZBUKOVICA „ Ljubovija
    20:00 Kafe „ KOSTA „ Bratunac – „ VODOVOD „ Bratunac
    20:45 „ CILj „ Bratunac – FK „ BRATSTVO „ Bratunac
    Srijeda 24.01.2018.
    17:00 FK „ BRATSTVO „ Bratunac – „ LA VITA „ Bijeljina
    17:45 „ ZARIĆ „ Bajina Bašta – „ AZBUKOVICA „ Ljubovija
    18:30 „ PEKAM – KOLOSEUM „ Bratunac – „ TRB „ Bratunac
    19:15 FK „ GUBER „ Srebrenica – „ LO 2018 „ Loznica
    20:00 „ CILj „ Bratunac – „ LA VITA „ Bijeljina
    20:45 „ ZARIĆ „ Bajina Bašta – „ TRB „ Bratunac

    Četvrtak 25.01.2018. (Četvrtfinale)
    – 1 a – drugi trećeplasirani
    – 1 b – prvi trećeplasirani
    – 1 c – 2 a
    – 2 b – 2 c
    Četvrtfinalne utakmice će se igrati u vremenu od 18:00 – 22:00 časova ( za svaku utakmicu planirano je jedan sat ) a raspored utakmica će odrediti takmičarska komisija

    Petak 26.01.2018. (Polufinale)
    – ( 1 a – drugi trećeplasirani ) – ( 1 b – prvi trećeplasirani )
    – ( 1 c – 2 a ) – ( 2 b – 2 c )
    Prva polufinalna utakmica se igra od 18:00 časova a druga od 20:00 časova a raspored igranja će odrediti takmičarska komisija. Između dvije polufinalne utakmice će se odigrati finalna utakmica turnira učenika SŠC Bratunac.

    Subota 27.01.2018. (Finale)
    18:00 Finalna utakmica turnira za 3 mjesto
    19:00 Finalna utakmica turnira za 1 mjesto