Raspored i satnice utakmica na 20. novogodišnjem turniru „Bratunac 2016“

turnir 2016

A GRUPA:

1. „AUTOPLAC DM„ Valjevo 1.

2. „FER PLEJ POVRATAK„ Bratunac 2.

3. „KRLE TREJD„ Ljubovija 3.

4. FK „BRATSTVO„ Bratunac 4.

B GRUPA:

„DOO ČAJEVIĆ KOMERC„ Sokolac

„ZO – ŽI„ Zvornik

„ZRNO PRODUKT„ Loznica

„CUNAMI„ Bratunac

C GRUPA:

1. „LEJIN DOO„ Banja Luka 1.

2. „ZEKERIĆ„ Tuzla 2.

3. „INTERSPAR„ Ražljevo 3.

4. „CILj 87„ Bratunac 4.

D GRUPA:

„G i S„ Bijeljina

„KOLOSEUM KAFE PEKAM„ Bratunac

„DOO 12 MAJ„ Heceg Novi

„AZBUKOVICA„ Crnča

RASPORED TAKMIČENjA:

Utorak 20.12.2017.

17:00 „LEJIN DOO„ Banja Luka – „ZEKERIĆ„ Tuzla

17:45 „G i S„ Bijeljina – „KOLOSEUM KAFE PEKAM„ Bratunac

18:30 „AUTOPLAC DM„ Valjevo – „FER PLEJ POVRATAK„ Bratunac

19:15 „ZEKERIĆ„ Tuzla – „CILj 87„ Bratunac

20:00 „G i S„ Bijeljina – „AZBUKOVICA„ Crnča

20:45 „FER PLEJ POVRATAK„ Bratunac – „KRLE TREJD„ Ljubovija

Srijeda 21.12.2016.

17:00 „ZEKERIĆ„ Tuzla – „INTERSPAR„ Ražljevo

17:45 „DOO ČAJEVIĆ KOMERC„ Sokolac – „ZRNO PRODUKT„ Loznica

18:30 „KRLE TREJD„ Ljubovija – FK „BRATSTVO„ Bratunac

19:15 „KOLOSEUM KAFE PEKAM„ Bratunac – „DOO 12 MAJ„ Heceg Novi

20:00 „ZO – ŽI„ Zvornik – „ZRNO PRODUKT„ Loznica

20:45 „DOO ČAJEVIĆ KOMERC„ Sokolac – „CUNAMI„ Bratunac

Četvrtak 22.12.2016.

17:00 „FER PLEJ POVRATAK„ Bratunac – FK „BRATSTVO„ Bratunac

17:45 „DOO ČAJEVIĆ KOMERC„ Sokolac – „ZO – ŽI„ Zvornik

18:30 „LEJIN DOO„ Banja Luka – „INTERSPAR„ Ražljevo

19:15 „DOO 12 MAJ„ Heceg Novi – „AZBUKOVICA„ Crnča

20:00 „ZO – ŽI„ Zvornik – „CUNAMI„ Bratunac

20:45 „INTERSPAR„ Ražljevo – „CILj 87„ Bratunac

Petak 23.12.2016.

17:00 „KOLOSEUM KAFE PEKAM„ Bratunac – „AZBUKOVICA„ Crnča

17:45 „ZRNO PRODUKT„ Loznica – „CUNAMI„ Bratunac

18:30 „AUTOPLAC DM„ Valjevo – FK „BRATSTVO„ Bratunac

19:15 „G i S„ Bijeljina – „DOO 12 MAJ„ Heceg Novi

20:00 „LEJIN DOO„ Banja Luka – „CILj 87„ Bratunac

20:45 „AUTOPLAC DM„ Valjevo – „KRLE TREJD„ Ljubovija

Subota 24.12.2016. (Baraž za četvrtfinale)

18:00 2 a – 3 b

19:00 2 b – 3 c

20:00 2 c – 3 d

21:00 2 d – 3 a

Nedjelja 25.12.2016. (Četvrtfinale)

18:00 1 a – (2 c – 3 d)

19:00 1 b – (2 d – 3 a)

20:00 1 c – (2 a – 3 b)

21:00 1 d – (2 b – 3 c)

Ponedjeljak 26.12.2016. (Polufinale)

18:00 (1 a – (2 c – 3 d)) – 1 b – (2 d – 3 a)

19:00 Finalna utakmica turnira u malom fudbalu učenika SŠC Bratunac

20:00 (1 c – (2 a – 3 b)) – (1 d – (2 b – 3 c))

Utorak 27.12.2016. (Finale)

18:00 Finalna utakmica turnira za 3 mjesto

19:00 Utakmica mlađih kategorija

20:00 Finalna utakmica turnira za 1 mjesto