Poraz Bratstva u Dvorovima

FK Bratstvo 2020/2021

Bratstvo iz Bratunca doživjelo je poraz od Proletera u Dvorovima (1:4), u okviru 2. kola plej-auta Druge lige Republike Srpske ,,Istok“. Strijelac jedinog gola za bratunački sastav bio je Desimir Maksimović u 49. minutu, kome je ovo dvanaesti prvenstveni gol. Prednost Proleteru donijeo je Ljubiša Jović u 38. minutu, potom je dva puta pogodio Dejan Pavlović (47. i 54. minut), dok je četvrti gol postigao Aleksandar Maksimović u 63. minutu.

Poslije dva gostujuća poraza, na početku plej-auta, Bratstvo je zakomplikovalo poziciju u borbi za opstanak, pa je od ključnog značaja da savlada Romaniju iz Pala u narednom kolu. Ostali su na 22 boda, a današnji rival se izjednačio po broju bodova sa bratunačkim klubom.

Tim iz Bratunca nastupio je u sastavu: Bogićević, Gvozdenović, Lazić, Grujičić, P. Petrović, Maksimović, Lončarević, Andrić (K), Nj. Petrović i Kosanić.