Pobjeda pionira, remi kadeta Bratstva

Pioniri FK Bratstvo

Omladinske selekcije Bratstva nastavile su danas takmičenje. Pionirska ekipa upisala je trijumf, a kadetska remi.

Pioniri su bili bolji od ekipe FK Tabanci, rezultatatom 2:1. Prvi gol postigao je David Stojanović u 50. minutu, na asistenciju Miloša Maksimovića. Strijelac drugog pogotka bio je Rastko Petrović u 57. minutu. Ovo je treća pobjeda za batunačke pionire i sa 9 bodova drže drugo mjesto u svom takmičenju.

Kadeti su osvojili bod u duelu sa vršnjacima Jedinstva iz Roćevića. Bilo je 3:3. Dva gola postigao je Vadimir Milovanović u 26. i 58. minutu, a između ovih golova pogodio je i Vladan Reljić u 38. minutu, asistent kod prvog gola. Ovim remijem kadetska ekipa Bratstva došla je do 8 bodova i druge pozicije na tabeli.