KK „Želja Ipon“: 24 medalje u Doboju

Tokom vikenda održano je Regionalno karate prvenstvo za djecu do 13 godina u Doboju, a na takmičenju je nastupio i Karate klub „Želja Ipon“, čiji su takmičari osvojili su 17 zlatnih, četiri srebrne i tri bronzane medalje.

Zlato su osvojili: Armina Garaljević, Eldin Begić, Ognjen Štrbac, Ajdin Tabakovic (dvije zlatne medalje), Kristina Stanojević (dvije zlatne medalje), Merjema Peštalić, Sonja Ubiparipović, Lejla Smailović (dvije zlatne medalje), Jelena Lazić, Sara Ostojić, Luka Milanović, ekipa dječaka (Eldin, Ajdin, Ognjen), ekipa djevojčica (Monija, Lejla, Sara), ekipa djevojčica (Merjema, Kristina, Sonja).

Srebro su osvojili: Eldin Begić, Aldijana Salihović, Mitar Milanović i Merjema Peštalić.

Bronzu su osvojili: Monija Trbić, Aldijana Salihović i Jelena Lazić.

Na takmičenju na kojem je nastupilo 14 klubova i 205 takmičara, takmičari KK „Želja Ipon“ zauzeli su treće mjesto u ukupnom plasmanu.