Guber poražen od vodećeg tima prvenstva nakon sumnjivog gola

Guber – Budućnost

Ekipa Gubera poražena je danas u derbi meču 17. kola Druge lige Republike Srpske ,,Istok“ od lidera prvenstva, Budućnosti iz Pilice, sa 1:2 (1:1). Nakon ovog kola srebrenički tim je ostao na 27 bodova i drži petu poziciju.

Tim iz Srebrenice je poveo golom Ivana Maksimovića u 4. minutu. Iskusni Krezović je izjednačio u 27. minutu. Pobjedu gostima donijeo je Stevanović u 93. minutu, nakon kontranapada. Prema riječima prisutnih golu je prethodio ofsajd.

U sljedećem kolu Guber gostuje u Gackom, ekipi Mladosti.

Srebrenički tim je nastupio u postavi: Bodiroga, Mitrović, Jašarević, Ćirković, Omerkić, NJ. Ilić, Alić, D. Maksimović, I. Maksimović, A. Smajilović, Marinković. Sa klupe su ušli: Čelik, Janjušević, O. Smajilović, S.Ilić, Gogić.

Utakmica je počela minutom ćutanja i odavanjem pošte nadavno preminulim, sekretaru FK Gubera Goranu Mihajloviću-Geri i bivšem fudbaleru Nusretu Jusupoviću-Zubaru.