Dva gola Kosanića za trijumf Bratstva!

FK Bratstvo 2020/2021

Fudbaleri Bratstva upisali su drugu pobjedu u sklopu priprema za proljećni dio sezone u Drugoj ligi Republike Srpske ,,Istok“. Oni su danas bili bolji od, regionalnog ligaša, Podrinja iz Tršića sa 2:1. Oba gola postigao je mladi Nemanja Kosanić.

Strijelac 6 golova u jesenjem dijelu sezone pogodio je prvo u 52. minutu, a potom i 8 minuta kasnije. Susret je odigran po klizavom i teškom terenu. Željko Lazić, predsjednik bratunačkog kluba kaže da su stručni štab i rukovodstvo zadovoljni zalaganjem i borbenošću fudbalera, kao i igrom i rezultatom.

Bratstvo je nastupilo u sastavu: Bogičević, Avramović, Gvozdenović, Cibralić, Andrić, Lazić, Lončarević, P. Petrović, NJ. Petrović, Kosanić, Karić. Sa klupe su ušli: Maksimović, Milanović i M. Petrović.

Naredni kontrolni meč tim iz Bratunca odigraće protiv ekipe FK Tabanci, a on je planiran za 21. februar.