Bratunac TRB na plus 29 protiv Radnika

Bratunac – Radnik

Košarkaši Bratunca pobijedili su bijeljinski Radnik rezultatom 89:60 u pripremnom meču pred start nove sezone.Ovaj duel, ujedno, bio je i generalna proba pred početak takmičenja, ako ne bude nepredviđenog odlaganja Lige BiH.

Gosti iz Bijeljine držali su se samo prvih deset minuta, da bi Bratunac TRB u drugoj četvrtini potvrdio razliku u kvalitetu i odličnom odbranom, uz dobru napadačku produkciju stekao 21 poen prednosti. U tom periodu gosti do devetog minuta nisu postigli koš iz igre.

Bratunac – Rdanik

U drugom poluvremenu trener Radić dao je šansu i svim omladincima. Večeras nisu nastupili povrijeđeni Ćup i Jeremić.

Prvo kolo nove sezone zakazano je za 3. oktobar, a bratunački klub gostovaće u Donjem Vakufu, gdje će se sastati sa ekipom KK Promo.