“’Bratstvo“ među šesnaest ekipa u Kupu Republike Srpske

Sjajna igra i odličan rezultat za FK “Bratstvo“! Bratunčani su danas savladali člana Prve lige Republike Srpske, ekipu FK “Slavija“ iz Istočnog Sarajeva, rezultatom 5:3 (3:2).

Ovim trijumfom “Bratstvo“ se plasiralo u 1/8 finala Kupa Republike Srpske, odnosno među šesnaest najboljih ekipa u ovom takmičenju.

Po dva gola za domaću ekipu postigli su Kuljanin i Karić, dok se jednom u strijelce upisao Grujičić.

Bratunčani su dva puta imali rezultatski zaostatak u prvom poluvremenu, ali su ipak na odmor otišli sa prednošću od jednog gola. Početkom drugog dijela domaćin je uvećao prednost, potom su gosti smanjili i pokušavali da stignu do izjednačenja. Kuljanin je u trećem minutu sudijske nadoknade odličnim prodorom stavio tačku na ovu, veoma dobru, utakmicu.

Naredni protivnik “Bratstva“ biće određen žrijebom. Već za vikend nastavlja se prvenstvo, a bratunački tim dočekuje “Trnovicu“.