Polet jesenji šampion

Fudbaleri Poleta savladali su u utakmici 9. kola Područne lige ,,Birač“ ekipu FK Jasenica sa 4:0, na poluvremenu je bilo 2:0 za domaće. Na taj način ,,spuštena je zavjesa“ na jesenji dio sezone, a tim iz Kravice je postao jesenji šampion. U današnjem duelu Polet je nastupio u novoj garnituri dresova, koju je sponzorisala kompanija D.O.O. RADOVIĆ.

Na stadionu u Bratuncu u strijelce su se za domaći tim upisali: Željko Milutinović (het trik) i Filip Zečić.

Ovo je bio sedmi trijumf za kravički tim, uz po jedan remi i poraz, za ukupno 22 boda. Isti broj bodova ostvario je i Birač ali Polet ima bolju gol razliku.  Prvi dio sezone obilježio je fenomenalni Milutinović, strijelac 14 golova. On je prvi golgeter lige.

Takmičenje će biti nastavljeno na proljeće.

Čestitamo Poletu na izvanrednom prvom dijelu sezone, uz želju da nastave u istom ritmu i u nastavku.