Radničke sportske igre Srebrenica: Rezultati – 29. maj

Rezultati, 29.05:

Povlačenje konopca

Prevent d.o.o – FPS (Pobjednik Prevent)

3. mjesto: Prevent Komponents – FPS (pobjednik Prevent)

Finale: Elektrodistribucija – Prevent d.o.o. (pobjednik Elektrodistribucija)

Mali fudbal, 1/8 finala

K.P Polet – Elektrodistribucija 5:4

Osnovni sud – Ekonomik 6:0

Prevent d.o.o. – Opština 5:2

Pošta – Srebrenica Wave 4:2

Lista strelaca, 29.05

7 golova: Damir Jahić (Prevent Komponents), Armin Hasanović (Osnovni sud)

6 golova: Ivanović Igor (K.P. Polet), Brano Vučetić (Pošta)

5 golova: Muamer Halilović (Prevent Komponents)

4 gola: Marko Đurić (Š.G Drina), Marko Milinković (K.P. Polet), Milan Petrović (Srebrenica Wave)

3 gola: Predrag Petrović (Ekonomik), Elvis Jašarević (Prevent Komponents), Nemanja Stjepanović (FPS), Mersed Salkić (Vatrogasno), Zečić Damjan, Marko Ilić (Policija), Slijepčević Vladimir (Elektrodistribucija)

2 gola: Darko Grujičić (Vatrogasno), Dragan Đukić (Ekonomik), Milinković Milan (K.P. Polet), Lazo Đurić (Taksi), Jovan Ivanović (Srebrenica Wave), Bajramović Hakija (Prevent d.o.o.), Ognjen Đurić (Elektrodistribucija), Vasić Aleksa, Marko Cvjetinović (FPS), Fahrudin Karahasanović (Prevent Komponents), Jovica Kolunija (Policija), Tatomir Gvozdenović (Pošta)

1 gol: Milinković Drago, Mijatović Goran, Milinković Radojica (K.P. Polet), Redžep Merajić (Ekonomik), Darko Rakić, Emir Jašarević (Vatrogasno), Zekerijah Hadžić, Mašić Sabahudin, Adem Mehmedović, Edin Hasanović, Aleksandar Tanasijević (Opština), Omer Smajlović, Hakija Merajić, Denis Avdić, Murat Mehmedović (Prevent Komponents), Srđan Simić, Slaviša Zekić (Pošta), Ilić Srđan, Mile Novaković, Aleksandar Magazin, Janković Branimir (Š.G. Drina), Dejan Kandić, Magazin Zoran, Vladan Rankić, Faruk Hasanović, Topić Radoslav (Prva OŠ), Dule Jovanović, Novica Momčilović (FPS), Merdžić Safet, Mirsad Karahasanović, Pašić Muhamed (Prevent d.o.o.), Goran Aleksić, Novica Blagojević, Nemanja Zekić (Srebrenica Wave), Dejan Uzelac, Dragan Simić, Slavko Petrović (Taksi) Delić Almir, Jovica Božić (Policija), Sabit Hasanović, Novak Balčaković, Mladen Stjepanović, Sead Alić (Osnovni sud).

Raspored utakmica za večeras:

Basket od 17.00 sati

1/2 finala

17.00 (1) Polufinale (Ž) Opština – Ljubovija

17.20 (2) Polufinale (M) Direkcija za KPT – SŠC

17.35 Takmičenje u trojkama

18.00 3. mjesto (M) FPS – Poraženi 2

18.25 Finale (Ž) SŠC – Pobjednik 1

18.50 Finale (M) Srebrenica Wave – Pobjednik 2