Novogodišnji turnir „Bratunac 2017“ – rezultati drugog dana takmičenja

U nastavku vam donosimo rezultate odigranih utakmica drugog dana takmičenja (23. januara 2018) na XXI Novogodišnjem turniru „Bratunac 2017“.

Prva utakmica, 17 časova

Ekipa A: „Vodovod“ Bratunac

Golove postigli: S. Milinković (1:1) 14m; S. Milinković(2:1) 17m; Lukić (3:1) 24m; Ostojić(4:1) 25m Lukić (5:1) 26m

Ekipa B: FK „Guber“ Srebrenica

Golove postigli: Filikić (0:1) 13m

Konačan rezultat 5:1 u korist ekipe „Vodovod“ Bratunac.

Druga utakmica, 17.45 časova

Ekipa A: Kafe „Kosta“ Bratunac; nije bilo golova

Ekipa B: „LO 2018“ Loznica

Golove postigli: Milovanović (0:1) 7m; Đurić (0:2) 27m; Marković (0:3) 29m

Konačan rezultat 3:0 u korist ekipe „LO 2018“ Loznica.

Treća utakmica, 18.30 časova

Ekipa A: „Cilj“ Bratunac; nije bilo golova

Ekipa B: „Ilija Kop“ Valjevo; nije bilo golova

Konačan rezultat 3:0 u korist ekipe „Cilj“ Bratunac – službeni rezultati

Četvrta utakmica, 19.15 časova

Ekipa A: „Pekam-Koloseum“ Bratunac

Golove postigli: 1:2 (Malić) 27min

Ekipa B: „Azbukovica“ Crnča

Golove postigli: 0:1 Rakić (24min); 0:2 Purtić (25min)

Konačan rezultat 2:1 u korist ekipe „Azbukovica“ Crnča

Peta utakmica, 20.00 časova

Ekipa A: Kafe „Kosta“ Bratunac

Golove postigli: 1:0 Žujović (7min); 2:1 Vuković (28min); 3:1 Vuković (30min)

Ekipa B: „Vodovod“ Bratunac

Golove postigli: 1:1 Debelnogić (24 min)

Konačan rezultat 3:1 u korist ekipe „Kosta“ Bratunac

Šesta utakmica, 20.45 časova

Ekipa A: „Cilj“ Bratunac

Golove postigli: 1:0 Božić (3min); 2:0 Krasnić (5min.); 3:0 Božić (7 min); 4:0 Inajetović (14min); 5:2 Božić (29 min)

Ekipa B: FK „Bratstvo“ Bratunac

Golove postigli: 4:1 Karić (17 min); 4:2 Smailović (18 min)

Konačan rezultat 5:2 u korist ekipe „Cilj“ Bratunac

Sutra, 24.01.2018, na programu su sljedeće utakmice:

17.00 FK „BRATSTVO“ Bratunac – „LA VITA“ Bijeljina
17.45 „ZARIĆ“ Bajina Bašta – „AZBUKOVICA“ Ljubovija
18.30 „PEKAM – KOLOSEUM“ Bratunac – „TRB“ Bratunac
19.15 FK „GUBER“ Srebrenica – „LO 2018“ Loznica
20.00 „CILJ“ Bratunac – „LA VITA“ Bijeljina
20.45 „ZARIĆ“ Bajina Bašta – „TRB“ Bratunac

Dođite i podržite svog favorita!