Poraz košarkaša Bratunca u uzbudljivoj završnici

Košarkaši „Bratunca“ sinoć su u okviru 18. kola I lige RS u uzbudljivoj završnici poraženi od gostujuće ekipe „Sutjeske“ iz Foče. Krajnji rezultat je bio 79:83 u korist gostiju, a po četvrtinama 25:19, 23:21, 24:18, 14:26. Bratunački košarkaši su veći dio meča igrali bolje, u posljednju četvrtinu su ušli sa 8 poena prednosti, a onda dolazi do pada u igri i rezultatske klackalice koja je na kraju prevagnula na stranu „Sutjeske“. Najefikasniji igrači u domaćem sastavu bili su sjajni Strahinja Mladenović sa 30 poena, te Filip Petrović sa 16 postignutih koševa. Goste su predvodili Ivan Radović i Nemanja Sladoje koji su imali identičan učinak od 23 ubačena koša. Ovo je bila možda odlučujuća utakmica u borbi za play off i ovom pobjedom ekipa iz Foče je učinila krupan korak ka zacrtanom cilju. Bratunčani imaju priliku da sljedeći vikend poprave utisak kada gostuju u Banja Luci košarkašima „Studenta“ koji su trenutno vodeći na tabeli. Vrijedi napomenuti da je utakmici prisustvovao veliki broj navijača, a sama utakmica je protekla u fer i korektnoj sportskoj borbi.