KK „Miloš Delić“: Ponovo uspješni takmičari, sestre Vesić odlične

Protekli vikend bio je veoma uspješan za karatiste KK „Miloš Delić“ Bratunac.

Takmičari su učestvovali na dva takmičenja, pritom ostvarivši značajan uspjeh.

Na IX karate kupu „Srebrenik 2018“ nastupilo je oko 600 takmičara iz 40 klubova, a Bratunčani su nastupili sa ukupno sedam takmičara i osvojili su osam medalja: dvije zlatne, pet srebrnih i jednu bronzanu medalju.

U Banjaluci je proteklog vikenda održano prvenstvo RS, na kojem je nastupilo više od 500 takmičara iz više od 30 klubova, a KK „Miloš Delić“ osvojio je 10 medalja, i to tri zlata, četiri srebra i tri bronze.

Sestre Magdalena i Ana Marija Vesić ponovo su ostvarile značajan uspjeh, pritom osvojivši: dvije bronze (Ana Marija) i srebro i zlato (Magdalena).

Pored njih, medalje su osvojili: Dejan Vitor, Milo Obradović (zlato); Viktor Vujičić, Stefan Mirković, Njegoš Nešković (srebro) i Đorđe Gligorević (bronza).

Na karate prvenstvu za seniore u Banjaluci, Dejan Vitor je osvojio prvenstvo u kategoriji do 60 kg i tako postao prvak RS.

Čestitamo svim takmičarima na ostvarenom uspjehu.