Novogodišnji turnir „Bratunac 2016“ – rezultati baraža za četvrtfinale

turnir 2016


XX NOVOGODIŠNJI TURNIR U MALOM FUDBALU – „ BRATUNAC 2016 „

Z A P I S N I K U T A K M I C E

Datum odigravanja utakmice : 24.12.2016.u 18 č

E K I P A A : „FK BRATSTVO„ Bratunac

Golove postigli : 1:0 (Tarabić) 2 m.; 2:1 (Stojanović) 20 m.; 3:1 (Gligić) 29 m.; 4:1 (Tarabić) 34 m.; 5:1 (Tarabić) 37 m.;

E K I P A B : „DOO ČAJEVIĆ KOMERC„ Sokolac

Golove postigli : 1:1 (Čolaković) 9 m.;

Konačan rezultat 5:1 u korista ekipe „FK BRATSTVO„ Bratunac


XX NOVOGODIŠNJI TURNIR U MALOM FUDBALU – „ BRATUNAC 2016 „

Z A P I S N I K U T A K M I C E

Datum odigravanja utakmice : 24.12.2016.u 19č

E K I P A A : „ZRNO PRODUKT„ Loznica

Golove postigli : 1:1 ( Komarčević) 13 m.; 2:3 (Borić) 33 m.; 3:3 (Despotović) 36 m.; 4:3 (Matić) 37 m.;

E K I P A B : „LEIN DOO„ Banja Luka

Golove postigli : 0:1 (Raketa) 2 m.; 1:2 (Raketa) 15 m.; 1:3 (Raketa) 31 m.; 4:4 (Raketa) 40 m.

Konačan rezultat 4:4 regularno – na penale 6:4 u korist ekipe „ZRNO PRODUKT„ Loznica


XX NOVOGODIŠNJI TURNIR U MALOM FUDBALU – „ BRATUNAC 2016 „

Z A P I S N I K U T A K M I C E

Datum odigravanja utakmice : 24.12.2016 u 20 č

E K I P A A : „CILJ 87„ Bratunac

Golove postigli : 1:0 (Božić) 8 m.; 2;2 (Kalanović) 34 m.;

E K I P A B : „KOLOSEUM KAFE PEKAM„ Bratunac

Golove postigli : 1:1 ( Milinković) 19 m.; 1:2 (Gagić) 33 m.;

Konačan rezultat : regularno 2:2 – na penale 5:4 u korist ekipe „CILJ 87„ Bratunac


XX NOVOGODIŠNJI TURNIR U MALOM FUDBALU – „ BRATUNAC 2016 „

Z A P I S N I K U T A K M I C E

Datum odigravanja utakmice : 24.12.2016. u 21 č

E K I P A A : „AUTOPLAC DM „Valjevo

Golove postigli :1:1(Rašević) 18 m.; 2:3(Ranisavljević) 39 m.; 3:3 (Rašević) 40 m.;

E K I P A B : „DOO 12 MAJ„ Herceg Novi

Golove postigli : 0:1 (Kuljanin) 11 m.; 1:2 (Došlo) 32 m.; 1:3 (Krajišnik) 35 m.:

Konačan rezultat : regularno 3:3 – na penale 7:6 u korist ekipe „AUTOPLAC DM„ Valjevo


Sutra su na programu utakmice četvrtfinala:

18.00 časova KRLETREJD Ljubovija : CILJ 87 Bratunac

19.00 časova ZO-ŽI Zvornik : AUTOPLAC DM Valjevo

20.00 časova ZEKERLIĆ tuzla: FK BRATSTVO- ZARIĆ Braljtunac

21.00 časova G&S Banjaluka : ZRNOPRODUKT Loznica