Guber ubjedljiv, osam golova u mreži Proletera

U 25. kolu Regionalne lige RS- grupa Istok, fudbaleri „Gubera“ iz Srebrenice su ubjedljivo pobjedili na svom terenu fudbalere „Proletera“ iz Ruhotine i to rezultatom 8:0. Srebrenički fudbaleri su tako ostvarili jedan od najubjedljivijih trijumfa ove sezone. Da su fudbaleri „Gubera“ izuzetno raspoloženi i da će utakmica biti puna lijepih poteza sa mnogo golova, vidjelo se već u 8. minutut kada se Adel Mujić prvi upisao u listu strijelaca i najavio goleadu na stadionu „Vidikovac“ u Srebrenici.

Nije se dugo čekalo, na nova uzbuđenja, jer već u 12. minutu pogodak za domaće fudbalere postiže Almir Karić, a samo tri minuta kasnije, u 15. minutu i Sretko Lukić. Tada je već svima bilo jasno da će „Guber“ lako uknjižiti tri boda i ubjedljivo slaviti. Golove za „Guber“ još su postigli: Armin Smajlović u 17. minutu, Sretko Lukić drugi pogodak u 24. minutu, Almir Karić u 25. minutu, Siniša Jevtić u 35. minutu i Njegoš Ilić u 36. minutu. Fudbaleri „Gubera“ su ovim ubjedljivim trijumfom zadržali prvo mjesto na tabeli i kolo prije kraja imaju 2 boda više u odnosu na drugoplasiranu ekipu „Podrinja“. Srebreničani su tako nadomak zacrtanog cilja i ulaska u viši rang takmičenja.