Guber igrao nerješeno 1:1

U okviru 22. kola Regionalne lige- grupa Istok, fudbaleri „Gubera“su odigrali nerješeno 1:1 protiv fudbalskog kluba „Lokanj“. Prvih 45 minuta završeno je rezultatom 0:0, da bi tek što je počelo drugo poluvrijeme, Adel Mujic u 48. minutu iskoristio dobru šansu i doveo „Guber“ u vođstvo. U tom periodu igre „Guber“ je imao potpunu terensku incijativu i još nekoliko dobrih šansi. Domaći fudbaleri su uspjeli da izjednače u 77. minutu iz penala preko Zorana Đukanovića i to je bio konačan rezultat 1:1. Nakon ove utakmice „Guber“ je ponovo na drugom mjestu na tabeli. Srebrenički fudbaleri zaostaju dva boda za vodećom ekipom „Podrinja“, ali će već sljedeće kolo imati priliku da se vrate na čelo tabele, jer je ekipa „Podrinja“ slobodna i eventualna pobjeda „Gubera“ na domaćem terenu protiv „Majevice“ vratila bi ih na lidersku poziciju.