Fudbaleri Gubera remijem sačuvali prvo mjesto na tabeli

Fudbaleri „Gubera“ iz Srebrenice u okviru 24. kola Regionalne lige RS- grupa Istok, su odigrali neriješeno na gostovanju u Milićima protiv istoimene ekipe. Srebrenički fudbaleri su poveli u 71. minutu utakmice preko Sretka Lukića, ipak radost gostiju nije dugo trajala, jer je samo 9 minuta kasnije u 80. minutu Milan Stanišić postigao pogodak za domaće fudbalere i time postavio konačan rezultat 1:1.

Ono što raduje sve navijače „Gubera“ jeste da je prvi konkurent za ulazak u viši rang, ekipa „Podrinja“ iz Tršića izgubila na gostovanju u Trnovici protiv istoimene ekipe rezultatom 2:0, to je omogućilo „Guberu“ da dva kola prije kraja zauzima prvo mjesto na tabeli sa 2 boda prednosti u odnosu na „Podrinje“. Srebrenički fudbaleri trenutno imaju 48 bodova i na dvije utakmice su od zacrtanog cilja, a to je selidba u viši rang takmičenja.