Prekinut niz Bratstva, Budućnost bolja za gol

Fudbaleri Bratstva poraženi su na gostovanju kod vodećeg tima prvenstva Budućnosti iz Pilice sa 0:1 (0:1). Meč 18. kola Druge lige Republike Srpske ,,Istok“ riješen je ,,evro-golom“ iskusnog Krezovića u 33. minutu. Ovo je prvi poraz tima iz Bratunca nakon devet mečeva. I pored poraza ostali su na desetoj poziciju, koju dijele sa narednim rivalom, ekipom Mladosti iz Gacka.

Read more

Ognjen Andrić pred Budućnost: Ne idemo sa bijelom zastavom, hoćemo da se nadigravamo!

Fudbaleri Bratstva pokušaće da nastave odličan niz na gostovanju lideru Druge lige Republike Srpske ,,Istok“, ekipi Budućnosti iz Pilice. Bratunački tim je u seriji od devet mečeva bez poraza, računajući kraj jesenjeg dijela sezone i pripremne utakmice. U prethodna četiri prvenstvena kola osvojili su deset bodova i napredovali skoro do sredine tabele. Susret 18. kola, u Pilici, zakazan je za nedjelju u 14:30.

Read more

Bratstvo nastavilo odličan niz, savladan Velež!

Fudbaleri Bratstva danas su odmjerili snage sa Veležom iz Nevesinja, u okviru 17. kola Druge lige Republike Srpske ,,Istok“. Domaći sastav slavio je sa 2:0 (0:0) i tako ostao neporažen u devetom uzastopnom meču, računajući kontrolne utakmice i završnicu prvog dijela sezone. Golove su postigli Njegoš Petrović u 75. minutu i Sreten Erkić u 3. minutu sudijske nadoknade.

Read more

Guber cilja pobjedu nad liderom, u duelu gdje mogu potvrditi kvalitet ekipe!

Fudbalski klub Guber u nedjelju očekuje derbi susret 17. kola Druge lige Republike Srpske ,,Istok“. U goste im dolazi lider na tabeli Budućnost iz Pilice, a početak meča zakazan je za 14.30. Tim iz Srebrenice je tokom dosadašnjih 16 rundi osvojio 27 bodova, a njihov naredni rival 33. Prvi ovosezonski okršaj između dvije ekipe, riješio je jedan gol u korist Budućnosti.

Read more

Željko Lazić: Očekujem pobjedu, trener Kosanić je na ,,slatkim mukama“ da izabere startnih 11!

Fudbalere Bratstva sutra od 14.30 očekuje utakmica 17. kola Druge lige Republike Srpske ,,Istok“. U Bratuncu će gostovati ekipa Veleža iz Nevesinja. Biće to prilika da bratunački tim nadogradi važan bod osvojen u Brčkom na startu ovog dijela sezone. Takođe, to je i prilika da se predstojeći rival pretekne na prvenstvenoj tabeli.