KK „Miloš Delić“ Bratunac: 11 medalja na Palama

kk milos delic paleU organizaciji Karate kluba „Romanija“, na Palama je održan „Vaskršnji karate kup Pale 2017“, a karatisti KK „Miloš Delić“ iz Bratunca na ovom turniru ostvarili su značajne rezultate.

Na turniru je nastupilo preko 20 klubova i 400 takmičara, a karatisti KK „Miloš Delić“ osvojili su 11 medalja u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji, i to četiri zlatne, tri srebrne i četiri bronzane medalje.

Zlato, u katama pojedinačno, osvojila je Jelena Lazić, a u borbama pojedinačno zlato je takođe osvojio Radoje Gvozdenović.

U katama pojedinačno – dječaci zlato je osvojio Stefan Mirković, a ekipno – djevojčice zlato su osvojile: Una Ateljević, Milica Vitor i Jelena Lazić.

Srebrne medalje u borbama pojedinačno osvojili su: Filip Vujičić, Viktor Vujičić i Anastasija Petrić.

Bronzanu medalju u borbama pojedinačno osvojila je Vedrana Perić, dok su u katama pojedinačno bronzu osvojili Ognjen Štrbac i Đorđe Gligorević.

Bronzanu medalju u katama ekipno osvojili su Stefan Mirković, Miloš Radosavljević i Ognjen Štrbac.

Čestitamo karatistima i želimo im još dosta medalja!