KK „Miloš Delić“ bilježi nove uspjehe

Karatisti karate kluba „Miloš Delić“ iz Bratunca uzeli su učešče na drugom „IKU“ Evropskom šampionatu koji se odrzao u Temišvaru (Rumunija) od 19-22.maja 2016 godine, gdje su zabilježili sljedeće rezultate: Dejan Vitor i Anastasija Petrović osvojili su zlatne medalje u pojedinačnim borbama, dok su Valentina Kuzman i Radoje Gvozdenović osvojili bronzana odličja u istoj kategoriji, Ana Marija Vesić izborila se za 1.mjesto u  pojedinačnim borbama i 2. mjesto u pojedinačnim katama, Magdalena Vesić osvojila je bronzanu medalju za pojedinačne borbe i zauzela je 5.mjesto u kategoriji pojedinačne kate.

„Ovim smo još jednom pokazali i dokazali da su naši karatisti spremni izaći i otići na najveća svjetska i evropska takmičenja, bez stida i straha, što jdokazuje i ovaj ogroman uspjeh. Otići na jedno evropsko takmicenje sa djecom od 8 do 18 godina i donijeti brojne medalje  je za svako divljenje i pohvalu. Kao trener sam više nego zadovoljan i ponosan“, jasan je trener Sretko Vitor.

Ovo je bio nastavak dobrih rezultata članova karate kluba „Miloš Delić“ iz Bratunca.