У саобраћајној незгоди у Братунцу четири лица задобила повреде

23.10.2022 Piše: urednik
Policija

Саопштење за јавност ПУ Зворник:

 

"На магистралном путу Зворник – Милићи, у мјесту Ђугум, 22.10.2022. године око 19,30 часова догодила се саобраћајна незгода у којој су два лица задобила лаке, а два тешке тјелесне повреде. Полицијски службеници Полицијске станице Братунац су извршили увиђај саобраћајне незгоде. Од 19,30 до 20,30 часова саобраћај се одвијао једном саобраћајном траком, а од 20,30 до 21,40 часова је трајала потпуна обустава саобраћаја за сва возила.

У саобраћајној незгоди су учествовали путничко возило марке „Audi“ којим је управљало лице М.Б. из Братунца, путничко возило марке „Peugeot“ којим је управљало лице Б.Ђ. из Зворника и путничко возило марке „Audi“ којим је управљало лице Б.Т. из Милића. У Јавну здравствену установу Болница Зворник су упућени возач Б.Ђ. и сувозач Г.Ђ. из Зворника, те возач Б.Т. и сувозач Р.Г. из Милића.

Од стране дежурног доктора у ЈЗУ Болница Зворник, лицима Б.Ђ. и Г.Ђ. су констатоване лаке тјелесне повреде и пуштени су на кућно лијечење, док су лицима Б.Т. и Р.Г. констатоване тешке тјелесне повреде и исти су задржани на лијечењу.

О свему наведеном је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бијељина, који је наложио предузимање свих мјера и радњи и достављање извјештаја о почињеном кривичном дјелу „Угрожавање јавног саобраћаја“.

 

ПОРТПАРОЛ

Данијела Маџаревић"