25.04.2023 Piše: urednik
Proteklog vikenda fudbalski klubovi sa područja opštine Srebrenica zabilježili su remi i poraz. Guber je osvojio bod na gostovanju Glasincu, dok je Budućnost poražena od Jedinstva iz Roćevića.
Ekipa iz Srebrenice igrala je 0:0 protiv Glasinca u Sokocu. Guber je ovim bodom došao do učinka od 22 poena i još uvijek su petnaestoplasirani u Drugoj ligi Republike Srpske ''Istok''. U narednoj rundi dočekaće tim koji je posljednji na tabeli, Podrinje iz Tršića.
Tim iz Skelana poražen je u Regionalnoj ligi ''Istok'' od Jedisntva sa 0:6. Nakon ovog poraza Budućnost ostaje na 17 bodova, što je dovoljno za diobu pozicija 10 i 11. U sljedećm kolu dočekaće Mladost iz Velike Obarske.
Piše: M.V.